הבית > חדשות > תוכן
כיצד לזהות מוצק ספורט רדיאלי אופנוע הצמיג
Oct 11, 2017


הטרקטור הוא מאוד נפוץ ספורט אמיתי צמיג אופקי צמיג בעיה, אבל לפעמים מסמרים לתוך הצמיגים לא לשלוף, פשוט מהווים דליפה, הבעלים הכללי של רשלנות פשוטה של ​​בעיה זו, אבל אז בואו ספורט רדיאלי צמיג צמיג אופנוע כדי לתקן את מילים יהפכו לסיכון ביטחוני. אתה צריך את הבעלים של זמן ספורט רדיאלי אופנוע צמיג עצמי הבדיקה, איתור מוקדם של הבעיה.
מוצק ספורט רדיאלי אופנוע הצמיג של עצמי מבחן השיטה:
1, היה מסמרים בר גוף זר אחרים
ספורט צמיג אופנוע רדיאלי הוא הנזק הנפוץ ביותר שנגרם על ידי ניקוב הגוף הזר, כולל ברגים, מסמרים, חוט, שברי זכוכית וכן הלאה. אלה דברים חדים אם העניבה של הפצע יהוו קטן יותר רדיאלי צמיג אופנוע צמיג. בשלב זה רק חקירה זהירה ניתן למצוא ספורט רדיקאלי אופנוע צמיג המראה של הגוף הזר, אם מסתתר יותר עמוק, אנחנו יכולים ספורט ספורט אופנתי מראה צמיג מפזרים קצת מים, פגום המקומי יהיה מבעבע, ואפילו discouraged את הצליל.
2, ספורט אופנוע רדיאלי צמיג ליד פגום
אם הבעלים לא שם לב לחנייה, צמיג ספורט רדיאלי אופנוע עשוי לשפשף את השיניים הכביש, לשפשף את מספר הפעמים יהיה טופס ספורט אופנוע רדיאלי צמיג ליד פגום, מהווים דליפה. אבל גם היווצרות של ספורט אופנוע רדיאלי צמיג החבילה, להוסיף את הסיכון של לנקב. וגם ספורט צמיג אופקי רדיאלי ניתן לראות ישירות בצד של פגום, אם הנזק או תופים, יש להחליף בהקדם האפשרי החדש צמיג ספורט אופנוע רדיאלי.
3, דפורמציה לרכזת
אם אתה עכשיו מכונית הנוסע ספורט רדיאלי אופנוע הצמיגים כדי למנוע דליפה, רכזת ספורט צמיג אופנוע רדיאלי הם בכושר הדוק. אם הגלגל הוא מעוות, זה ישפיע על ספורט אופנוע רדיאלי אופציונלי להתאים את הצמיד, היווצרות של ספורט צמיג רדיאלי צמיג אופנוע. אם צמיג אופנוע רדיאלי ספורט קשה, אנחנו יכולים לראות את זה עם שפשוף העין. אם אין לך את התמונה, אתה צריך ספורט אופנוע רדיאלי אופנוע פורק צמיג ספורט אופנוע רדיאלי ורכזת ההתכנסות של השקיה, יש cheongsam התרחשה הדפורמציה המקומית של הרכזת היא היווצרות של דליפה.
בגלל מוצק ספורט רדיאלי אופנוע דליפת הצמיג בעיה מורכבת יותר, וכבעלים, את המכונית היומית לשים לב יותר למצב של הכביש, מעט ככל האפשר הכביש רע, לא על השיניים הכביש, לעתים קרובות לחקור את מצב הבריאות של ספורט צמיג רדיאלי אופנוע, להפחית את הסיכוי של ספורט צמיג אופנוע רדיאלי. אם גילוי של דליפות, מבחן עצמי בזמן, זה יכול גם לחתוך את הזמן לתקן, אבל גם כדי להיות מסוגל למנוע קצת כסף חנות שחורה.
באופן כללי, את השימוש הרגיל של ספורט אופני רדיאלי צמיג החיים הוא ארבע עד חמש שנים, לאחר חמש שנים גם אם ללבוש לדרוך הוא גם קטן מאוד את ההחלפה הטובה ביותר, כי גומי לדרוך יהיה בגלל ההזדקנות והזדקנות, ורבים קטן הסדק הוא הגורם לנקב.
ספורט צמיג אופקי רדיאלי הוא טבעת בצורת גומי גומי מוצר זה מקורקע על מגוון רחב של כלי רכב או מכונות. מותקן בדרך כלל בשפת המתכת, יכול לתמוך בגוף, את ההשפעה של זעזוע חיצוני, כדי להשיג קשר עם הכביש כדי להבטיח את הביצועים הנהיגה של כלי רכב.
לדברי ספורט אופנוע רדיאלי צמיג נוסחה גומי, הסביבה המכונית ונהיגה הרגלי שונים, ספורט רדיאלי אופנוע צמיג החיים יהיו שונים. אז זה מחייב אותנו לנהוג יותר מאשר קצת לב, ספורט רדיאלי אופנוע צמיג הצמיגים הוא גם סימן. כגון חלקים לדרוך ההזדקנות הם בעיקר מצד הכתף או הכתף וחלקים אחרים קצה החלו להופיע, השמש לטווח ארוך וגשם יהפכו את סדקי משטח גומי להופיע קטן, ואיכות החלו לרדת, על מנת להקטין את הסיכון לנקב את החלפת מוקדם הטוב ביותר.
בנוסף ההזדקנות, ספורט אופנוע רדיאלי אופנוע הוא ללבוש באופן טבעי. אז המפעל הוא ספורט אופנוע רדיאלי צמיג במפעל יסומנו מול גבול ללבוש של המדרכה כדי לציין כי ספורט אופנוע רדיאלי צמיג אמיתי ללבוש מצב דמעה. עבור צמיג ספורט רדיאלי אופנוע ללא סימן ללבוש, אנחנו יכולים גם למדוד עם caliper, צמיג ספורט רדיאלי אופנוע עם עומק חריץ של פחות מ 1.6 מ"מ כבר לא יכול לשמש בגלל הביצועים ניקוז והתנגדות של ספורט אופני רדיאלי צמיג בר הביצועים יופחתו באופן משמעותי. בנוסף, אם צמיג אופנוע רדיאלי ספורט תוקן שלוש או ארבע פעמים, אנו ממליצים לך להעביר את זה צמיג אופני ספורט רדיאלי לגלגל שאינו כונן או הגלגל האחורי כדי להפחית את הסיכון של לנקב.